FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Pot cupboard 10649603
nr 1064 9603
POT CUPBOARD
birch wood, 1920s, length: 44 cm, width: 33 cm, height: 54 cm, fanérskador.
björk, 1920-tal, längd: 44 cm, djup: 33 cm, höjd: 54 cm
Condition: fanérskador
3000
SEK 3000
Monday October 24 2016
at 19:36:23
21/10 19:05:14